7 C
Tirana, Albania
E entje, Nentor 15, 2018
Tags Mbetje

Tag: Mbetje

Drilon/Pogradec, vendi ku bukuria natyrore po shkatërrohet nga “dora e zezë”

Nga Aida Topalli Driloni, vendi ku shumë pushues, vendas dhe të huaj zgjedhin të kalojnë fundjavat. I njohur ndryshe si vendi i mjelmave, Driloni...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS