8 C
Tirana, Albania
E dielë, Nentor 18, 2018
Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

“JO”-ja për negociatat/ Skenarët: Rama me vetëm dy alternativa, Bashës i...

 Nga Gëzim Saliu Refuzimi që Bashkimi Evropian i bëri Shqipërisë lidhur me hapjen e negociatave, duke e shtyrë këtë vendim për 2019-ën, pritet të sjellë...

PESHKU I MADH DHE….I MADHI FARE

Nga Lulzim Basha Prej dy ditësh shqiptarët janë ballafaquar me disa fakte të thjeshta dhe të kuptueshme nga të gjithë: antimafia italiane ka prova ligjore...

Basha denoncon tek OSBE: Rama e bleu fitoren me paratë e...

Kryetari i Partisë Demokratike, priti sot delegacionin e drejtuesve të lartë të misionit të vëzhguesve të OSBE-ODIHR, kryesuar nga Ambasadori Peter Teljer, dhe e...

Basha: Opozita e vendosur për reformë sipas Venecias

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përsëritur edhe njëherë tjetër qëndrimin e Partisë Demokratike, për të mos votuar reformën në drejtësi, pa zbatimin...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS