3 C
Tirana, Albania
E entje, Nentor 15, 2018
Tags Kryeministri

Tag: kryeministri

Luan Rama: Malësorët nuk janë vandalë zoti Kryeministër!

Nga Luan Rama Në vend të një analize realiste e gjakftohtë për protestën qytetare në rrugën e kombit dhe aktet e dhunës që e...

Bylykbashi: Gjykatat kanë vdekur, ndërsa Kryeministri merr pronat nën sloganin e...

E kthyer në debat të hapur tashmë, tjetërsimi i pronave vijon të mbajë lart vëmendjen e opozitës. Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, përmes...

Po Bregu kur do e marrë lejen nga kryeministri për të...

Edhe pse sot mbushen 4 ditë nga kur opozita ka vendosur çadrën përballë Kryeministrisë në kuadër të një proteste pa afat në përmbushje të...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS