Standard.al
Browsing Tag

Kastriot Islami

Kllouni politik travesti

Nga Kastriot Islami Janë paguar 80 mijë dollarë që Rama të bëjë një foto me Obamën…Burimi ende nuk është zbuluar, por dy…

Urgjentisht….

Nga Kastriot Islami Tërmeti i djeshëm dhe të gjithë ato që kanë pasuar atë dje, mbrëmë, natën dhe sot kanë krijuar tmerr e…