8 C
Tirana, Albania
E dielë, Nentor 18, 2018
Tags Kanabis

Tag: kanabis

E fundit: Detaje të reja për kanabisin e sekuestruar në Vlorë

  Detaje të reja mbi kapjen e 700 kg kanbis në Orikum. Policia ka arritur të kapë 2 automjete të tjerë dhe një gomone. Jnë...

E fundit- Vlorë: Sekuestrohen 30 pako Kanabis, policia nuk jep informacione

  Mësohet se në qytetin e Vlorës, gjatë një operacioni mbrëmjen e kaluar, janë sekuestruar 30 pako kanabis. Sasia e kanabisit ndodhej në një furgon,...

ANALIZA/ Kur fenomeni pranohet pas sigurimit të mandatit.Një retrospektivë 3-vjeçare mbi...

Kryeministri Edi Rama, në mbledhjen me strukturat e policisë së Shtetit bëri me dije dje se është i vendosur për ti dhënë fund kultivimit...

“Rrësheni, Lazarati i dytë”/ Reportazhi për drogën shqiptare, BBC: Shqipëria kryeqendra...

  Në reportazhin e televizionit publik britanik BBC, Rrësheni është konsideruar si Lazarati i dytë, nga ku kanë dalë 4 mijë ton kanabis, me vlerë...

“Republika e Kanabisit”/ Të rinjtë e PD damkosin makinat e deputetëve...

Të rinjtë demokratë të aksionit qytetar të drejtuar nga kreu i këtij departamenti në Partinë Demokratike, Ervin Salianji, kanë vijuar protestën e tyre për...

Foto+Video/ Zbulohet kamioni me 190 kg, do trafikohej drejt Italisë

Efektivat e Policisë Kufitare në bashkëpunim me Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, në vijim të punës...

Të rinjtë ironizojnë kryeministrin Rama, “mbjellin” kanabis para kryeministrisë

  Një grup të rinjsh kanë ironizuar kryeministrin Rama duke “mbjellë” lëndë narkotike në disa vazo. Kjo është bërë para institucionit më të lartë shtetëror,...

Reportazh për Shqipërinë, BBC: Prodhuesi më i madh i kanabisit në...

BBC ka bërë një tjetër raportazh për Shqipërinë. Në faqen online të BBC duke dhënë një rezyme të artikullit shkruhet se Shqipëria është bërë...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS