14 C
Tirana, Albania
E martë, Nentor 20, 2018
Tags Ilir Meta

Tag: Ilir Meta

Ndarja nga jeta e Bajram Rexhepit, presidenti Ilir Meta mesazh ngushëllimi...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes, të dashurve e miqve të ish-Kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi për këtë humbje...

Presidenti Meta takim me Kongresmenët amerikanë. Ja fokusi i diskutimeve

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta zhvilloi sot një takim pune me një delegacion kongresmenësh, anëtarë të Komisionit të Përhershëm Përzgjedhës të Dhomës së Përfaqësuesve...

Zbardhet takimi/ Ja dreka e parë e Ilir Metës si President...

Presidenti sapo dekeretuar i vendit, Ilir Meta, duket se nuk do të jetë një president si paraadhësit e tij, por një personalitet shumë aktiv. Kjo...

FOTO-DETAJ/ Çfarë nuk u pa nga seanca e jashtëzakonshme e betimit...

Kuvendi mblidhet në seancë plenare, Presidenti i Republikës së Shqipërisë, z. Ilir Meta bën betimin     Kuvendi i Shqipërisë u mblodh në seancë të jashtëzakonshme për...

Meta pret ministrin e jashtëm japonez, Nobuo Kishi: Mirënjohje për mbështetjen...

Kryetari i Kuvendit të Shqipërisë, z. Ilir Meta priti sot Ministrin e Shtetit për Punët e Jashtme të Japonisë, z. Nobuo Kishi, të cilit...

“Lista e zezë”, Berisha zbulon arsyet: Pse Rama përfshiu Mentor Petrelën,...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për listën e publikuar dje nga kreu i qeverisë, ku renditeshin emrat e 100 personave, punonjës të administratës, zyrtarë...

Reforma në Drejtësi/ Lu dhe Vlahutin takohen me Ilir Metën

Ambasadorët Donald Lu dhe Romana Vlahutin kanë zhvilluar pasditen e sotme një takim me kreun e Kuvendit, Ilir Meta për reformën në drejtësi. Mësohet...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS