7 C
Tirana, Albania
E premte, Nentor 16, 2018
Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Horoskopi ditor për diten e mërkurë – 13 korrik 2016

DASHI21. mars - 20. prill Marrëdhënia juaj ne çift do thellohet edhe me shume gjate kësaj dite. Do i shprehni hapur ato qe ndjeni për...

Horoskopi ditor për diten e martë – 12 korrik 2016

DASHI21. mars - 20. prill Do jeni ne humor shume te mire sot ju te dashuruarit dhe do mendoni ta çoni me tej marrëdhënien ne çift....

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 3 korrik 2016

Dashi – Nuk do i shprehni aq sa duhet ndjenjat tuaja sot dhe nuk do mund te ruani dot një klime te ngrohte ne jetën...

Ja kush janë më të mirët në shtrat, sipas shenjës së...

Dashi Burrat Dash jane shume “aktive”: nuk duhet pritur shume per t’i ndezur seksualisht!Deshira e tyre eshte qe te kenaqin femren: te mos e bejne...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS