7 C
Tirana, Albania
E entje, Nentor 15, 2018
Tags Hito Cako

Tag: Hito Cako

Rrëfimi i vëllait: Ju rrëfej divorcin para pushkatimit dhe amaneti i...

Tetë muaj para pushkatimit, Hito Çako, gjenerali i akuzuar për veprimtari armiqësore kundër Partisë dhe pushtetit popullor, i është nënshtruar një tjetër procesi gjyqësor:...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS