3 C
Tirana, Albania
E premte, Nentor 16, 2018
Tags Gjermani-france

Tag: gjermani-france

Live/Gjermani-France

Ndiqni Live ndeshjen Gjermani-France

Gjermani-Francë, duelet kokë më kokë të lojtarëve

Ndeshja e sotme mes Gjermanisë dhe Francës është një finale e parakohshme pasi shumë lojtarë të klasit botëror do të përballen mes tyre për...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS