18 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 14, 2018
Tags Futboll

Tag: futboll

10 super transferimet në vitin 2017 dhe 10 transferimet që pritet...

Neymar është vlerësuar si transferimi më i qëlluar në vitin 2017. Miliona, miliona, miliona e miliona euro po shpenzohen në transferime çdo afat kalimtar, shkruan...

E pabesueshme/ Ja sa para fiton Ronaldo nga Instagram

Ronaldo ka 104 milionë ndjekës në llogarinë e tij Futbollisti më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo, nga publikimi i një fotografie në Instagram fiton një...

Ibrahimoviç intervistohet nga dy fëmijët shqiptarë, mendimi i tij për Pogba,...

Dy fëmijë shqiptarë, Arbnori dhe Shenasia të cilët jetojnë tashmë në Suedi, kanë bërë realitet ëndrrën e tyre.  Ata arritën të realizonin një intervistë...

Fjalët e para të Arlind Ajetit si lojtar i Torinos (VIDEO)

Sot (e diel) Torino ka prezantuar Arlind Ajetin, si lojtarin më të ri të tyre. 22-vjeçari ka falënderuar të gjithë për këtë mundësi, duke thënë...

Gjykata vendosi 21 muaj burg, ja fjala e parë e yllit...

Sulmuesi i Argjentinës dhe Barcelonës, Lionel Messi është dënuar me 21 muaj burg pasi është shpallur fajtor për evazion fiskal. Babai i tij, Jorge Messi,...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS