5 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 14, 2018
Tags Euro 2016

Tag: euro 2016

E pabesueshme, ja kush është futbollisti më i mirë në Euro...

Kevin de Bruyne është momentalisht futbollisti më i mirë në euro 2016. Teksa ka përfunduar faza e grupeve dhe 1/8 e finales së Euro 2016,...

Bundesliga publikon orarin, këto janë përballjet e javës së parë

Ndeshja e parë e Carlo Ancelottit në Bundesliga si trajner i Bayern Munichut do të jetë kundër Werder Bremenit në Allianz Arena. Liga elite gjermane...

Gjermanët nuk do të qajnë më, mbrojtja e Italisë e thyeshme

Sulmuesi gjerman, Thomas Muller, beson që loja kundër Italisë nuk do të përfundojë me lot për skuadrën e tij. Azzurrët do të përballen me Kampionët...

Memushaj drejt Bolonjës, zbulohet shifra që i ofrohet Peskarës

Ndonëse Ledian Memushaj ka deklaruar se dëshiron të qëndrojë te Peskara, ku është i lumtur me rolin që ka brenda ekipit, vetë klubi po...

Zbulohet shifra, ja sa milionë euro baste u hodhën për Shqipërinë

Agjencitë kombëtare franceze të monitorimit të basteve sportive, ARJEL dhe FDJ, kanë bërë të ditur shifrat zyrtare të ndeshjeve të Euro 2016, për sa...

Duka zbulon sekretin e Xhakës: Ja pse e përplasi shishen (Video)

Presidenti i FSHF’së, Armand Duka ka sqaruar në intervistën e dhënë për gazetarin Blendi Fevziu edhe momentin më të diskutuar të Shqipërisë në Euro...

Formacionet zyrtare: Kroaci – Portugali ,Pas pak LIVE ne Standard

Kroacia dhe Portugalia i kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e 1/8 së finales në “Euro 2016”, që zhvillohet nga ora 21:00.

Kush është tifozja më e madhe e Arlind Ajetit?(FOTO)

Djemtë e kombëtares u rikthyen sot në tokën e shqiponjave duke përmbyllur kaptinën e mrekullueshme të pjesëmarrjes historike në kampionatin Euro 2016. Për ta dhe...

Rumani-Shqipëri, rivalitet edhe mes Federatave, zbulohen milionat në rast fitoreje

Ndeshja e mbrëmjes së sotme Rumani – Shqipëri pritet të jetë një nga sfidat më të bukura, pasi gjithçka luhet për fitore dhe fituesi...

Euro 2016 – Në pritje të Shqipëri-Rumani, tifozët kuqezi “pushtojnë” Lionin(Foto+Video)

Tifozët kuqezi kanë “pushtuar” qytetin e Lionit, aty ku edhe Shqipëria në orën 21:00 do të përballet me Rumaninë. Qindra tifozë nga të gjitha trojet...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS