13 C
Tirana, Albania
E shtunë, Nentor 17, 2018
Tags Erion Veliaj

Tag: Erion Veliaj

Seriali “Inaugurimet”/ Rama-Veliaj shtojnë peshat: Nga një pllakë e përbashkët tek...

  Kanë kaluar vetëm pak javë nga  inaugurimi që kryeministri Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës Veliaj bënë në bulevardin e kryeqytetit (që njihet si bulevardi...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS