5.8 C
Tirana, Albania
E dielë, Nentor 18, 2018
Tags Edi Rama

Tag: Edi Rama

Kur Rama kap foto me Presidentin e “dëmshëm” dhe “kërcënimin” e...

Nga Gëzim Saliu  Në Samitin e NATO-së që po mbahet në Bruksel, kryeministri Rama u mundua në të gjitha mënyrat që të shkëpuste një foto...

“JO”-ja për negociatat/ Skenarët: Rama me vetëm dy alternativa, Bashës i...

 Nga Gëzim Saliu Refuzimi që Bashkimi Evropian i bëri Shqipërisë lidhur me hapjen e negociatave, duke e shtyrë këtë vendim për 2019-ën, pritet të sjellë...

“I shkreti popull kokëulur, nuk i ngrihet”/ Pse Rama sot ka...

Nga Gëzim Saliu Gjatë fjalës së tij në kuvend ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka përdorur një fjalor që nuk i shkon aspak të...

Replika; Rama: Të gënjejnë Lulzim! 7×7 nuk bëjnë 42!; Basha: Matematikën...

Ndërkohë që flitet për taksat e fundit të vendosura nga qeveria, duke filluar nga taksa e rruges se Kombit e deri tek taksa e...

Paloka: Faktet flasin qartë; Të arrestohet ish-ministri i Brendshëm dhe çdo...

Deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka, në një postim në rrjetin social 'Facebook' flet për faktet e reja që dëshmojnë lidhjet kriminale Habilaj-Tahiri. Duke...

Bylykbashi: Gjykatat kanë rënë si pushtet qe kontrollon teprimet e Qeverise....

Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, përmes një statusi në Facebook, shprehet se Edi Rama po qeveris sipas modelit Kissinger. Pas sqarimit që bën...

Nuk kishte ndodhur kurrë më parë, Rama sulmon edhe Top-Channel :...

  Televizioni Top Channel, njihet si media pranë qeverisë "Rama", por sot kryeministri e ka përfshirë edhe këtë media në të ashtuquajturin prej tij si...

Raporti i “CIA” rrëzon Ramën: Shqipëria, pikë aktive e kalimit të...

Në përditësimin e fundit të të dhënave mbi Shqipërinë Agjencia Qendrore e Inteligjencës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka raportuar edhe për trafikun...

Petrit Vasili: Rama gënjeu sot për drogën, por e demaskoi CIA

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të Kryeministri Edi Rama për suksesin e qeverisë në luftën kundër drogës. Në...

LSI akuza të ashpra Ramës, Braimllari: Bosi i drogës drejton Task-Forcën

Pas shpalljes së aksionit të ri nga kryeministri Rama për të sekuestruar pasuritë kriminale, ka reaguar LSI. Përmes një statusi në Facebook, Endrit Braimllari shkruan: “bosi i...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS