18 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 14, 2018
Tags Drilon

Tag: Drilon

Drilon/Pogradec, vendi ku bukuria natyrore po shkatërrohet nga “dora e zezë”

Nga Aida Topalli Driloni, vendi ku shumë pushues, vendas dhe të huaj zgjedhin të kalojnë fundjavat. I njohur ndryshe si vendi i mjelmave, Driloni...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS