14 C
Tirana, Albania
E entje, Nentor 15, 2018
Tags Basha

Tag: Basha

“Fjalë për fjalë”; Çfarë tha Basha sot në bashkëbisedimin me qytetarët...

Fatmir Xhafaj u largua nga frika e përballjes me përgjegjësitë e tij ligjore dhe politike për manipulimin e hetimit ndaj vartësve të tij, drejtorit...

Beteja është akoma në nisje; lideri demokrat nga Manza bën thirrje...

Në bashkëbisedimin me qytetarët e Manzës në Durrës, kreu i PD-së, Lulzim Basha, pasi ka folur lidhur me ngjarjen e djeshme, atë të dorëheqjes...

Basha zbret në Manëz, bashkëbisedim me banorët; Kryefjalë, ngjarjet e fundit

Ndërsa dy deputetët e tij, Alibeaj e Shehu zbarkuan në Lazarat, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha po zhvillon një bashkëbisedim me banorët e...

Replikat/Basha: Iu dhe Avdylajve leje për të ndërtuar restorant Pistën; Dako:...

Partia Demokratike vazhdon akuzat drejtuar kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Në një postim të fundit në Facebook, kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar...

Basha: Dëshiroj të sqaroj njëherë e mirë disa gjëra… Qëllimi im...

  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka reaguar përmes një statusi në Facebook, lidhur me situatën e krijuar në Kukës, që nga dita e...

Replika; Rama: Të gënjejnë Lulzim! 7×7 nuk bëjnë 42!; Basha: Matematikën...

Ndërkohë që flitet për taksat e fundit të vendosura nga qeveria, duke filluar nga taksa e rruges se Kombit e deri tek taksa e...

Berisha e kritikoi ashpër, Basha flet për herë të parë (VIDEO)

Për herë të parë pas humbjes në zgjedhjet e 25 qershorit, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka folur në emisionin “Opinion” në Tv...

20 mijë votues më shumë sesa në 2013, Basha fiton me...

Lulzim Basha zgjidhet sërish Kryetar i Partisë Demokratike me votat e e më shumë se 90% të demokratëve përballë kandidatit tjetër Eduard Selami ose...

Dëshmia e Çyrbjas për hotel “Vollgën”, reagon Basha: Deputeti socialist është...

Kreu i vetëngrirë i PD-së, Lulzim Basha reagon pas dëshmisë së deputetit socialist të Durrësit, Jurgen Çyrbja në seancën ndaj Emiljano Shullazit për hotel...

Nard Ndoka ironizon kritikët e Bashës: Jeni si veshët e...

Përmes një statusi në ‘Facebook’ kreu i Partisë Demokristiane, i cili u zgjodh deputet në listën e Partisë Demokratike në Shkodër, Nard Ndoka ka...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS