14 C
Tirana, Albania
E mërkurë, Nentor 21, 2018
Tags Albania

Tag: Albania

Fjalët e para të Arlind Ajetit si lojtar i Torinos (VIDEO)

Sot (e diel) Torino ka prezantuar Arlind Ajetin, si lojtarin më të ri të tyre. 22-vjeçari ka falënderuar të gjithë për këtë mundësi, duke thënë...

Super makina luksoze shoqërojnë Chris Brown në Tiranë (VIDEO)

Rreperi i famshem Chris Brown ka mbërritur një ditë më parë në Shqipëri për të përforcuar ne qytetin bregdetar të Durrësit. Kengetari e kishte paralajmëruar...

BE i tërheq “veshin” Qeverisë: Kujdes me borxhin dhe papunësinë

Bashkimi Europian këshillon Qeverinë shqiptare që në Programin e Reformave Ekonomike 2017-2019, të ketë në fokus uljen e papunësisë dhe të borxhit. BE dhe Organizata...

Rio 2016, ja nga kush përfaqësohet Shqipëria (FOTO)

Shqipëria do të përfaqësohet me 5 sportistë në Lojërat Olimpike Rio 2016. Ata janë dy atletë, një notarë dhe një peshëngritës sipas skedave të publikuara...

Partizani drejt Sllovakisë, për kualifkim

Partizani duket se gati të realizojë në transfertë një ndeshje pozitive me qëllim kualifikimin në turin tjetër. Pas përgatitjeve një-javore, me skuadrën që qëndroi e...

Cana, trajner tek Shqipëria. Flet presidenti Duka

Duka e shpjegoi si një mërzitje të momentit tensionin që u shfaq me mesfusorin Taulant Xhaka në ndeshjen me Zvicrën. Pas zëvendësimit në këtë sifdë,...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS