13 C
Tirana, Albania
E shtunë, Nentor 17, 2018
Tags Ajeti

Tag: Ajeti

Fjalët e para të Arlind Ajetit si lojtar i Torinos (VIDEO)

Sot (e diel) Torino ka prezantuar Arlind Ajetin, si lojtarin më të ri të tyre. 22-vjeçari ka falënderuar të gjithë për këtë mundësi, duke thënë...

Flet Igli Tare: Ja kush e prishi marëveshjen e Ajetit me...

Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka dalë sot para mediave, për të folur për çështjen Bielsa, por edhe për merkaton. “Biseduam me Bielsën dhe...
- Advertisement -

Me te lexuara

HOT NEWS