Standard.al

United shkarkon Van Gaal

Manchester United ka shkarkuar trajnerin holandez, Louis Van Gaal, shkruan Daily Mail. Kjo u bë edhe pse Van Gaal vetëm para dy…

Nuk jeni vetëm….

Protesta e mbas- ditës së sotme ishte një për të mbrojtur fëmijët jetimë, pas disa skandaleve të dala në media për abuzimin dhe…