Standard.al
Browsing Category

Sport

Conte vëzhgon Balotellin

Antonio Conte ishte në tribuna në ndeshjen ndërmjet Genoas dhe Milanit, për ta përcjellë Mario Balotellin.…

Lewnadowski hyn në histori

Super Lewandowski. 22 shtatori është një datë që do të mbetet përgjithmonë e veçantë në karrierën e sulmuesit polak.…