Standard.al
Browsing Category

Show Biz

Po si su plake kurr moj Eli?!

Fjalët ndonjëherë janë të tepërta. Ashtu si në këtë rast, kur mikesha e afërt e Aurela Gaçes, për shumë vite me radhë, Eli Fara,…

Uma Thurman e tepron ( Foto)

Shumë njerëz ëndërrojnë të puthin yjet hollivudianë sidomos kur bëhet fjalë për një aktore kaq të talentuar dhe një femër…