Standard.al
Browsing Category

Mister

Aeroplani ulet në oqean

Një aeroplan, në të cilin ndodheshin 172 udhëtarë, e huqi sot pistën dhe “aterroi” në oqean buzë ishullit indonezian Bali, por…