Standard.al
Browsing Category

Koment

Atdhedashuri, asgjë tjetër

KOMENT Nga Presidenti i Republikës, Bujar Nishani Udhëtuan me qindra kilometra më këmbë ose mbi kuaj drejt Tiranës dhe Vlorës.…