Standard.al
Browsing Category

Koment

Koli, lamtumirë!

Agim Popoci  “E njoma pendënë në vrer T’ju shkruaj këtë kartë, Ah këtë kartë.” Nuk kam se si…

Lutje për një mik!

Mbrëmë humbi jetën në një aksident tragjik deputeti i PD-së, Sokol Olldashi. Nëna humbi njeriun më të dashur, të cilin e rriti me…

Imemorial Kolit!

Nebil Çika “Bota është e atyre që digjen, jo e atyre që ngrohen” - I. Toto Mbrëmë kam përjetuar një nga dhimbjet…

A jemi proamerikanë?!

Ermal Shehu   Debati dhe protestat ditëve të fundit për demontimin e armëve kimike siriane në Shqipëri kanë ndezur edhe…