Standard.al
Browsing Category

Koment

Spiunazh mes miqsh

Shërbimi Informativ Gjerman, BND, përgjon Turqinë dhe ka regjistruar, si thuhet rastësisht edhe telefonata të ministrve të…

DIGJET ONUFRI

Roland Gjoza Digjet dhe shkaterrohet kisha e Kozares ne Berat, aty ku ka punuar Onufri dhe Anonimi dhe asgje s'ndodhi, sikur te…

Ku vajtën mburrjet?!

Ervin Kaduku Në fillim të korrikut, siç ishte adeti, Elisa Spiropali vuri në lëvizje kalemxhinjtë e vet për të trumbetuar…

Biletë / Seks dhe pune

Nga Artan Fuga Lajm nuk është se nje gjashtëdhjetëvjeçar dëshiron të bëjë seks me një katërmbëdhjetëvjeçare. Ka plot pedofila…

Qartësi e hidhur

Nga  Baha Güngör  Që itinerari i ardhshëm i republikës 91-vjeçare turke është kaq i qartë, është një fakt i hidhur për…