Standard.al
Browsing Category

Kioskë

Nik Xhelilaj thyen kufijtë

Aktori 29-vjeçar Nik Xhelilaj duke qenë protagonist në disa filma, është pa dyshim një prej talentëve të rinj shqiptarë, i cili…

Bieber e Gomez sërish bashkë

Duket se edhe çifti Selena Gomez dhe Justin Bieber janë duke kaluar një periudhë të mirë në lidhjen e tyre, duke hedhur poshtë të…