Standard.al
Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi 20 Gusht 2016

Dashi (21 mars- 19 prill) Sot do të përfshiheni në shumë aktivitete shoqërore dhe kjo do ju ndihmojë në krijimin e njohjeve të…

Horoskopi 19 Gusht 2016

Dashi (21 mars- 19 prill) Keni disa dyshime në lidhje me marrëdhënien tuaj romantike. Do të ishte më mirë sikur të merrnit…

Horoskopi 18 Gusht 2016

Dashi (21 mars- 19 prill) Keni dëshirë që të ndani idetë tuaja me personat përreth dhe përpiqeni që me fjalët tuaja, të ndikoni…

Horoskopi 17 Gusht 2016

Dashi (21 mars- 19 prill) Një aktivitet social ku do të merrni pjesë, do ju njohë me njerëz të rinj dhe do ju ndihmojë të njihni…

Horoskopi 16 Gusht 2016

Dashi (21 mars- 19 prill) Mundohuni te shkeputeni pak nga realiteti sot. Pavaresisht se ju pelqen qe te jeni me kembe ne toke, do…