Standard.al
Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi 27 dhjetor 2016

DASHI Dite rutine ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shpesh do ndiheni keq dhe mund te hidhni edhe disa…

Horoskopi 26 dhjetor 2016

DASHI Beni atë qe do ndieni sot ju te dashuruarit dhe mos mendoni se çfarë mund te ndodhe ditën e nesërme. Partneri ka mundësi…

Horoskopi 25 dhjetor 2016

DASHI Konfigurimi i mrekullueshëm i yjeve do zgjidhe çdo problem qe ju keni pasur me partnerit. Durimi do jete një tjetër pike…

Horoskopi 24 dhjetor 2016

Dashi Nevoja juaj aktuale është që t’u jepni prioritet emergjencave. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do ju lejojë…

Horoskopi 23 dhjetor 2016

DASHI Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni një dite…

Horoskopi 22 dhjetor 2016

DASHI Ndjenjat mes jush dhe partnerit do jene edhe me te forta gjate kësaj dite. Do dëshironi te kaloni me tepër kohe me…

Horoskopi 21 dhjetor 2016

Dashi Dite me pak e tensionuar ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm…

Horoskopi 20 Dhjetor 2016

Dashi – Dikush nga familja po përpiqet t’ju thotë diçka të rëndësishme, ndaj hapni veshët dhe mos flisni. Mesazhi mund të…