Standard.al
Browsing Category

Horoskopi

HOROSKOPI DITOR, 10 JANAR 2017

Dashi Do t’ju lindin disa probleme në marrëdhënien tuaj në çift që do të duhet me doemos ti zgjidhni. Jeni në udhëkryq ju të…

HOROSKOPI 9 JANAR 2017

Dashi Do keni te drejte te bëni disa zgjedhje gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do ketë goxha përmirësime. Beqaret do…

Horoskopi 8 janar 2017

Dashi Gjithë mërzitja dhe stresi që po kaloni është për shkak të punës. Jeni lodhur nga ngarkesa e madhe që keni, puna ju është…

Horoskopi 7 janar 2016

Dashi Dita e sotme do jetë e plotësuar si profesionalisht ashtu dhe emocionalisht. Mërzitja e ditëve të fundit do kalohet, dhe…