Standard.al
Browsing Category

Horoskopi

Horoskopi 23 dhjetor 2016

DASHI Ka rrezik qe Plutoni te sjelle edhe debate, por edhe pasion te zjarrte sot ne jetën tuaj ne çift. Nuk do keni një dite…

Horoskopi 22 dhjetor 2016

DASHI Ndjenjat mes jush dhe partnerit do jene edhe me te forta gjate kësaj dite. Do dëshironi te kaloni me tepër kohe me…

Horoskopi 21 dhjetor 2016

Dashi Dite me pak e tensionuar ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni me te logjikshëm…

Horoskopi 20 Dhjetor 2016

Dashi – Dikush nga familja po përpiqet t’ju thotë diçka të rëndësishme, ndaj hapni veshët dhe mos flisni. Mesazhi mund të…

Horoskopi 19 dhjetor 2016

Dashi – Shfrytëzojeni ditën për t’u argëtuar. Shijoni shoqërinë e familjarëve dhe miqve tuaj dhe mos e mbani mendjen te puna e…

Horoskopi 18 dhjetor 2016

Dashi Nevoja juaj aktuale është që t’u jepni prioritet emergjencave. Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj do ju lejojë që të merreni…

Horoskopi 17 dhjetor 2016

Dashi Dite e sotme nuk do jete aspak pasionante për juve qe jeni ne një lidhje. Për shume gjera madje nuk do merreni vesh dhe…

Horoskopi 15 dhjetor 2016

Dashi Në ditën e sotme duhet të kaloni kohë me familjen tuaj. Natyra juaj pasionante do jua zgjidhë gjithnjë problemet në çift.…

Horoskopi 13 dhjetor 2016

Dashi Sot jeni të favorizuar në dashuri. Mos humbisni rast, zgjidhni personin që do të përfshini dhe do të jeni shumë të…