Standard.al
Browsing Category

Horoskopi

HOROSKOPI 13 JANAR 2017

Dashi Venusi do influencoje pozitivisht sot ne jetën tuaj ne çift. Ai do iu ndihmoje te zgjidhni me qetësi edhe ndonjë problem te…

Horoskop – 10.01.2017

Dashi Dite e kënaqshme dhe e mbushur me emocione ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shfrytëzojeni sa me…

HOROSKOPI 9 JANAR 2017

Dashi Do keni te drejte te bëni disa zgjedhje gjate kësaj dite dhe marrëdhënia ne çift do ketë goxha përmirësime. Beqaret do…

Horoskopi 8 janar 2017

Dashi Gjithë mërzitja dhe stresi që po kaloni është për shkak të punës. Jeni lodhur nga ngarkesa e madhe që keni, puna ju është…