Standard.al

Tragjedia ka pllakosur familjen, pas djalit 17 vjeç, humb jetën nga Covid edhe babai…

0

Tragjedia ka pllakosur familjen Seiti nga Elbasani.

Pas djalit Q. Seiti vetëm 17 vjeç, i cili ndërroi jetë në spitalin Covid-2 nga koronavirusi, sot është mësuar një tjetër lajm tragjik.

Babai i adoleshentit, Luftar Seiti mësohet se ka ndërruar jetët po për shkak të koronavirusit.

Adoleshenti Q. Seiti sipas mjekëve kishte mbërritur në spital me mushkërinë e prekur 100% nga koronavirusi.

Edhe babai i tij ishte në gjendje të rëndë dhe duket se nuk i ka mbijetuar dot sëmundjes dhe dhimbjes për humbjen e djalit.

Mamaja e 17 vjeçarit mësohet se ka shpëtuar nga sëmundja, pasi edhe ajo ishte e prekur nga Covid-19.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.