Standard.al

“A po fejohemi?”, Robert Berisha i “propozon” publikisht aktores shqiptare…

0

Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një selfie, ku ka marrë shumë komente.

Mirëpo, komenti që ka tërhequr më shumë vëmendje është ai i këngëtarit Robert Berisha.

“Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka.

Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.