Standard.al

Aksident i trefishtë në Tiranë, plagoset njëri nga shoferët

0

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme. Njëri nga drejtuesit e mjeteve është plagosur dhe aktualisht ndodhet në spital.

“Më datë 22.02.2021, në rrugën “Dervish Hima”, janë përfshirë në përplasje 3 mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar pasagjeri i njërit prej mjeteve shtetasi S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.” – njofton policia.

Shërbimet e Policisë dhe Grupi Hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.