Standard.al

FOTOLAJM/ Kryemadhi mban në krah fëmijën dhe jep mesazhin: Për ty zemër

0

Ditën e sotme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka zhvilluar një sërë takimesh në Fier, ku ka prezantuar programin e forcës që drejton si edhe ka diskutuar me qytetarët me problemet e tyre. Por nga takimet e ditës, Krymadhi ka përzgjedhur si ‘fotodite’ një moment shkrepjeje ku mban në dorë një fëmijë të vogël duke përcjellë mesazhin: “Për ty zemër”.

Sic dihet programi i LSI-së është I fokuaru te stopimi i fenomenit të shpopullimit të vendit, te punësimi dhe arsimi i të rinjve. Përmes fotos së sotme Kryemadhi ka përcjellë mesazhin se cdo gjë që do zbatohet në qeverinë e pas 25 prillit do jetë për të ardhmen e fëmijeve të çdo familje shqiptare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.