Standard.al

Aksidentohet kalimtarja në Shkodër, drejtuesi i mjetit largohet nga vendi i ngjarjes

0

Në hyrje të Shkodrës ka ndodhur një aksident i rënd ku një automjet ka përplasur një 40-vjeçare dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Bëhet me dije se e lënduara është dërguar në spital në gjendje të rëndë për jetën, ndërkohë që policia ka identifikuar mjetin dhe po punon për ndalimin e drejtuesit të mjetit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.