Standard.al

Humbi kontrollin e mjetit, golfi përplaset me pjesën anësore të rrugës

0

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Sukthit.

Sipas informacioneve, një automjet tip “Volksëagen-Golf 5” me targa B.AU 242 është përplasur me pjesën anësore të rrugës, pasi shoferi ka humbur kontrollin e mjetit.

Sakaq policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet në lidhje me aksidentin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.