Standard.al

Frano Kulli merr çmimin kombëtar “At Zef Pllumi”

0

Frano Kulli ka marrë çmimin kombëtar “At Zef Pllumi” për librin “Kohë e Përlyeme”.

Kulli shkruan “Faleminderit për vlerësimin Jurisë: Rudolf Marku, poet laureat, shkrimtares Vera Bekteshi dhe publicistit e pedagogut Aleksander Çipa”.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.