Standard.al

E pazakontë/ 50-vjeçari kërkon “të përputhet”, futet si konkurrent në emisionin e njohur

0

Perputhen tashme eshte kthyer ne nje fenomen. Paralelisht me emisionin ne Top Channel ka filluar edhe ne Kosove me emrin It’s my love nen drejtimin e Kikes.

Menjehere edhe Perputhen ne Kosove terhoqi vemendjen e publikut madje u perfol qe do ti bashkohej edhe Ana 1, e cila me pas tha se ishte lajm i rreme.

Mbremjen e sotme ne rrjet po qarkullon nje video e konkurrentit me te ri te Perputhen. Ai eshte nje 50 vjecar qe kerkon te gjeje dashurine e jetes ne kete emision.

Ndonse deri me tani ishim mesuar te shihnim vetem te rinj, 50 vjecari behet pjese duke provuar te thyej tabute dhe pse jo te marre fame e te dashurohet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.