Standard.al

Vajza e re i bën të gjithë lëmsh dhe fut ‘sherr’ mes vajzave: Mevlani më tha do dal nga emisioni

0

Mbrëmjen e djeshme kishte dy hyrje të reja në Përputhen, një vajzë dhe një djalë. Vajza quhej Antonela Berisha, ndërsa djali Rinian Leka.

Sapo hyri në studio, Antonela trazoi ujërat duke u shprehur se nga ekrani kishte krijuar një pëlqim për Atdheun dhe Mevlanin.

Ajo krijoi edhe xhelozi tek vajzat e tjera, sidmos tek Melisa dhe Lediana që kanë pasur takime me herët me dy djemtë.

Ndërsa ditën e sotme ajo i ka bërë të gjithë lëmsh. Ajo u shpreh se ka ardhur të rrëmbej djemtë, sepse vajzat e tjera nuk dinë t’i kapin.

“Mevlani më tha në prapaskenë mirë që erdhe se kisha vendosur të ikja. Më tha po mos të jesh ti zgjedhja ime unë do dal nga Për’puthen dhe më dha fjalën e burrit”, u shpreh Antonela.

Ndërsa Mevlani nuk i pohoi fjalët e saj duke thënë se nuk e mbante mend.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.