Standard.al

Moti i keq pezullon lundrimin në Durrës, ja si do të lëvizin tragetet drejt Italisë

0

Moti i keq dhe rreshjet intensive të shiut kanpë bllokuar transportin e trageteve të linjës Durrës-Bari.

Burime për Ora News nga Autoriteti Portual bëjnë me dije se, të dy tragetet që shkojnë drejt Barit, GNV Allegara dhe FB Bari, do të nisen mëngjesin e nesërm në ora 06:00, ndërsa trageti I linjës Durrës-Ancona, “Al Claudia”, ora 17:30.

Të njëjtën gjë do të bëjnë edhe tragetet e linjës Bari-Durrës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.