Standard.al

Veliaj tha se do padisi Dumën, reagon PD: Janë të frikësuar, s’do të mbyllim gojën për të vërtetën

0

Partia Demokratike i është përgjigjur akuzave të kryebashkiakut Erion Veliajt, i cili deklaroi se do të cconte në gjykatë ish-deputeten Grida Duma.

REAGIMI I PD

Është e qartë: Rama dhe buratini i tij kryesor janë të frikësuar.

Ata po përpiqen të mbyllin gojën e kujtdo që thotë të vërtetën.

Qëllimi i vetëm i tyre është të vazhdojnë të qeverisin në kurriz të popullit shqiptar me dështimet e tyre, pa asnjë ndërhyrje.

Ne nuk kemi frikë nga asnjë proces gjyqësor që tenton të imponojë heshtjen tonë, pasi jemi këtu vetëm për një qëllim që është interesi publik i shqiptarëve. As Rama, as buratini i tij, askush nuk do të na e mbyllë gojën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.