Standard.al

Skandalet rilindase/ Ironizon ish-ministri i Ramës: Kush arrin të marrë dozën e parë të vaksinës…

0

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar ngjarjet dhe skandalet e fundit ku të përfshirë janë si gjithmonë zyrtarët e lartë të Rilindjes.

Duke u nisur nga skandali i fundit ku nga përgjimet e antimafies Italiane bërë ndaj mafies më të madhe në botë ‘ndraghetas’ ku dilte në skenë edhe emri i Erjon Veliajt, i cili do të ishte dhe garani i pastrimit të parave të pista në Tiranë përmes skemës së ndërtimit, ka ardhur dhe ironia e fortë e Manjanit.

Përmes një psotimi në Facebook, Manjani me ironi shkruan se kush arrin të bëjë vaksinën e parë anticovid të dytën do ta marrë kokainë.

Ndërsa sërish me ironi shton se falas do të jetë vetëm vaksina, pasi kokaina duhet paguar.

Ja postimi i Manjanit:

Kush arrin të marrë dozën e parë të vaksinës, të dytën do ta marrë kokainë.🤨

Falas është vetëm vaksina, kuptohet.🥵

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.