Standard.al

Shehaj i përgjigjet Veliajt: Jo lali jo, nuk është media, por është Antimafia Italiane

0

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Brisida Shehaj, ka reaguar lidhur me deklaratat e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, për çështjen e përgjimeve të Antimafias Italiane.

Reagimi i Shehajt

Fundi i botës:

Lali që bleu çdo media, sot akuzon median.

Jo lali jo, është Antimafia Italiane

Se ti je dhe parimor i madh.

Dikur godisje me vezë e domate Socialistët, kurse sot more votat e tyre për lavatriçen…

KARMA LALI KARMA

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.