Standard.al

Kryemadhi në njësinë 5 në Tiranë: Paratë e shqiptarëve shkojnë tek duart e pak njerëzve dhe mafia, 92 ditë na ndajnë nga ndryshimi i madh

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një takim me banorët në njësinë numër 5 në Tiranë, deklaroi se paratë e shqiptarëve sot shkojnë në duart e pak njerëzve dhe tek mafia.

Kryemadhi theksoi se edhe 92 ditë na ndajnë nga ndryshimi i madh, për t’i dhënë fund qeverisë së Ramës.

Monika Kryemadhi: Paratë e shqiptarëve shkojnë tek duart e pak njerëzve dhe mafiaRama ka thënë se do të hapen 300 mijë vende pune dhe nuk ka punë. Shëndetësia falas u bë shëndetësia më e shtrenjtë.

 

 

Kur premtimet kthehen në mashtrime, qytetarët nuk durojnë më. Rama është arrogant edhe ndaj njerëzve. 92 ditë na ndajnë nga ndryshimi i madh. Duhet që të gjithë të votojmë që t’i japim mësim çdo politikani, që mashtron.

Petrit Vasili: Kemi nivelin më të lartë të taksave dhe pagat janë shumë të ulëta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.