Standard.al

Berisha publikon denoncimin: Rakip Suli me varrezën në Kodrën e Kuqe të qenve të vrarë, u rrezikon jetën banorëve!

0

Ish kryeministri Sali Berisha, kam publikuar ne Facebook nje denoncim te nje qytetari kundrejt kryetarit te Bashkise Kamëz.

Postimi i plote: 

Rakip Suli me varrezen ne Kodren e Kuqe te qenve te vrare u rrezikon jeten banoreve!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital.
Denoj me ashpersine me te madhe qendrimin e papergjegjshem te narkokryetarit monist Suli kercenimin e shendetit dhe jetes se banorve. sb
Doktor pershendetje shpresoj dhe uroj te jeni mire ne keto kohe te veshtira pandemie…
Dua te shpreh nje shqetesim te madh per bashkine kamez qe nga momenti qe e rakip krye hajduti u bo bashkiak kan ndodhur shum gjera te keqija si per shembull ne Koder te Kuqe eshte bere si varrez masive e qenve qe bashkia po vret cdo dit i marin me domdum dhe i sjellin ne Koder te kuqe nuk mundemi te dalim jasht nga shtepia sepse vjen era qen te ngordhur sidomos kur ka mot me reshje te medhaja shiu na i sjell gjith qent e ngordhur neper oborre banoret e lagjes kan frike ti denoncojne keto raste sepse i kercenojne se do ju kepusin dritat dhe ujin edhe sa do jetojme me keta mafioza me kta kriminel me keta bandita ? Rakip suli ne fshatin e vet e perzune se vidhtee kuaj dhe iku ne emigracion deri dje ka punuar ne greqi saktesisht ne fshatin Janica ne bujqesi ne vjeljen e pjeshkave po te shkosh dhe te pyesesh pronaret per te direkt thojn qe ka punuar tek ne dhe tani na esht bere kryetar bashkie ne kamez si ka mundesi kjo gje ?
Nese e shperndan kete mesazh ta shofi dhe populli se kush po na udheheq shperndaje te lutem me respekt.
May be an image of 1 person dhe kostum

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.