Standard.al

VIDEO/ Raporti i Monitor, Duma: Rama gënjeu për viktimat e COVID-19. Koha të japë llogari

0

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma perms nje video në Facebook ka denuncuar fshehjen e numrit të viktimave nga qeveria Rama, dhe i ka kërkuar kryeministrit që të dalë ti kekojë falje publike familjeve që humbën të afërmit.

Postimi i Grida Dumës:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.