Standard.al

Pas puthjes, Ana zbulon si i ka marrëdhëniet me Atdheun

0

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live”, ku foli në lidhje me marrëdhënien që ka me Atdheun pas puthjes që i dha.

Ana tregoi se nuk komunikon fare me të dhe se nuk priste madje as ta puthte

“Me Atdheun nuk flas. Pas puthjes së bujshme kam vendosur mos të kem kontakt me të. Nuk e prisja as unë të më puthte, pasi prisja ndonjë puthje në ballë siç ka bërë me mua. U ndjeva mira, e vlerësuar. Fluturat mu bënë pasi e pashë nga ekrani”, tha Ana.

E pyetur nëse e pret jashtë, ajo tha “jo”. “Unë e para që thashë ai do të qëndrojë brenda dhe të gjejë dashurinë aty. Do e provonim që të njiheshim jashtë. Nuk e di nëse do të doja ta njihja”, tha Ana.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.