Standard.al

Fotot që tregojnë sa shumë të famshmet ndryshojnë nga Instagram-i me jetën reale

0

Shumica e vajzave në botë dëshirojnë të nxjerrin në pah tiparet e tyre dhe të duken 100% perfekte. Dhe grate e famshme nuk bëjnë përjashtim. Gjithmonë duke u përpjekur të duken sa më të mrekullueshëm, ato përdorin truke dhe filtera të ndryshme.

Bright Side ka vendosur të krahasojë disa fotografi të shpërndara nga të famshëm në mediat sociale me fotografitë e marra në mënyrë profesionale nga e njëjta ditë.

 

Image

Monica Bellucci
Image

Salma Hayek
Image

Julianne Moore
Image

Penélope Cruz
Image

Rihanna
Image

Olivia Wilde
Image

Kate Beckinsale
Image

Rosie Huntington-Whiteley
Image

Katy Perry
Image

Naomi Campbell

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.