Standard.al

Aksident i rëndë, vdes një person në…

0

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj në Pukë.

Një person i identifikuar me inicialet L.M., po lëvizte me motor dhe u rrëzua mbi një urë këmbësorësh, ku gjeti vdekjen.

Policia dhe forcat zjarrfikëse janë nisur drejt vendngjarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.