Standard.al

Qeveria me dy standarde/ Rakacolli mbyll universitetet, por shfaqet vetë në mbledhjet e partisë me mbi 10 veta (foto)

0

Rigels Xhemollari, drejtor i Qendrës Qytetare, ka denoncuar nëpërmjet një foto një tjetër tallje të socialistëve me qytetarët, të cilët ndryshe miratojnë aktet normative dhe ndryshe sillen vetë.

Rasti më i freskët është ai i kryetares së Komitetit Teknik, Mira Rakacolli e cila shfaqet në takimin e njësisë nr 1 të Partisë Socialiste midis anëtarëve të cilët një pjesë e mirë janë pa maskë.

‘Tallje pa kufij

Kryetarja e Komitetit Teknik qe ndalon hapjen e universiteteve, mbledhjet e partive, protestat dhe tubimet me 10 veta, kapardiset ne mbledhjen e PS Tirane ne nje salle te mbyllur, pa distance dhe me me shume se 10 veta.

Kush do e gjobise Miren? Kush do e arrestoje Miren?

ps. Deputetja sapo e fshiu foton, 10 minuta pas reagimit!’

Image

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.